Багато електронних пристроїв продовжують споживати електроенергію навіть у режимі очікування, що може збільшити рахунки за електроенергію.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяКухонна техніка
На кухні такі прилади, як мікрохвильові печі та кавоварки є помітними споживачами електроенергії. Наприклад, мікрохвильова піч може споживати близько чотирьох ват, навіть якщо вона не використовується активно.
Телевізори.
Телевізори також споживають електроенергію у режимі очікування. Щоб зменшити споживання, краще повністю вимикати телевізор, коли його не дивляться.
Ігрові консолі.
Вони можуть використовувати енергію в режимі очікування для перевірки оновлень та реагування на голосові команди або пульти дистанційного керування.
Багато консолей мають "режим енергозбереження", який можна активувати - інструкції див. у посібнику до консолі.
Комп'ютери.
Навіть вимкнений комп'ютер, залишений підключеним до мережі, все одно споживає електроенергію. Крім того, монітори ПК споживають значну кількість енергії, аналогічну споживаної телевізорами в режимі очікування.
Мобільні телефони та зарядні пристрої.
Якщо залишити телефон підключеним до мережі, він витрачатиме енергію, але сам зарядний пристрій, якщо він не підключений до телефону, споживає лише невелику кількість електроенергії.
Читайте також:
Комуналка стане "безкоштовною": платити більше не доведеться
В Україні переглянули тарифи на комуналку: на що доведеться витратити найбільше
Відключень світла поменшає: яким прогнозом обнадіяли народ і чого очікувати